Google+ Pomysłowe Pieczenie: Małe zmiany:-)

piątek, 3 stycznia 2014

Małe zmiany:-)Kochani jak zauważyliście ostatnio szata bloga zmienia się jak rękawiczki:-), za co serdecznie Was przepraszam:-). Próbuję dopasować wygląd bloga tak by był bardziej czytelny i dostępny dla Was. Jeśli macie jakieś uwagi to proszę piszcie. Mam nadzieję, że nie zrazi Was to, że raz jest czarno a raz biało:-). Mam również nadzieję, że w przeciągu miesiąca na blogu wszystko się ustabilizuje a powstałe zmiany nie wpłyną na zmniejszenie listy czytelników:-)
Serdecznie Was pozdrawiam!
Olimpia

10 komentarzy:

 1. Zmieniaj tak długo jak długo potrzebujesz. :))
  Jedyna sugestia, która przyszła mi do głowy to to, że nie lubię gdy jest czarne tło i białe litery. Bardzo źle mi się czyta taki tekst.
  Uściski!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak Alu na tym czarnym tle to i mi, ze słabym wzrokiem źle się czytało:-), więc innym pewnie również. Pozostanę przy bieli:-)

   Usuń
 2. ja lubię zmiany! mam wielką ochotę zmienić coś u siebie, ale czasu ciągle brak, zmieniaj może tez natchniesz innych :)
  jakkolwiek tu będzie będę zaglądać !

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Marto ja myślę, że zmiany są dobre:-) dlatego czasami warto trochę pozmieniać i odświeżyć, dlatego też je lubię:-). Dziękuję że jesteś:-)

   Usuń
 3. Jak dla mnie super nie wiem jak u innych ,ale można by było ciut zwężyć bo prawa strona lekko ucina i muszę przewijać :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak myślę...lepiej się czyta, gdy kolumny tekstu są trochę węższe :)

   Usuń
  2. Dziękuję dziewczyna za uwagi:-), zwężyłam, tylko nie wiem czy wystarczająco???

   Usuń
  3. Popieram Justynę. Trochę jest za szeroko. U mnie na laptopie widać tylko centrum, pasek boczny jest niewidoczny. Podejrzewam że masz piękny, nowy, duzy monitor na którym taka szerokość jest odpowiednia, ale wiele osób korzysta z mniejszej rozdzielczości więc sugeruję zmniejszyć szerokość stron :).
   Pamiętam jak ja zmieniałam szatę graficzną, jeździłam suwakami ustalając szerokość, Trochę to trwało. W końcu znajdziesz odpowiednie ustawienia :)

   Usuń