Google+ Pomysłowe Pieczenie: Koktajl z czerwonych pomarańczy

sobota, 9 stycznia 2016

Koktajl z czerwonych pomarańczy

wyśmienity!



Te zdjęcia wzbudziły dość duże zainteresowanie na jednej z grup fotograficznych i na instagramie. Otrzymałam bardzo wiele miłych komentarzy dotyczących mojej fotografii co ponownie umocniło moją wiarę w to, że fotografia to moja największa życiowa pasja. 
Początek roku zawsze mam taki, że choć wiem co chcę robić to gdzieś z tyłu mojej głowy jest ten dziwny głos, który szepcze mi, że może jednak nie do końca jestem dobra w tym co robię. Wtedy publikacja jednego zdjęcia i pozytywny odzew od ludzi sprawia, że ponownie wskakuję na tor, z którego nie chcę i nie mam zamiaru więcej zbaczać.
Coby zdjęcia się nie zmarnowały:-), postanowiłam podzielić się z Wami przepisem na ten fantastyczny koktajl. Czerwone pomarańcze należą do moich ulubionych owoców a w połączeniu z granatem i rozmarynem w koktajlu, smakują wyśmienicie. Koniecznie zmiksujcie sobie szklaneczkę:-)


Składniki

2 czerwone pomarańcze

1 owoc granatu

1 grejpfrut

1/2 szklanki mrożonych czarnych porzeczek

2 szklanki wody

1 łyżka owoców goji

odrobina świeżego rozmarynu

1/2 szklanki kostek lodu

Pomarańcze i grejpfruta obieramy ze skóry i umieszczamy w blenderze kielichowym. Wyciskamy sok z granatu bezpośrednio do blendera, dodajemy porzeczki, wodę owoce goji, rozmaryn i lód. Miksujemy kilka sekund i od razu wypijamy:-)

Smacznego!




11 komentarzy: